Anasayfa
İşBankası İmece Kart
İmece Kart, çiftçilerimizin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır. Üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılar ve 1 yıla kadar vade, 5 ay geri ödemesiz dönem ve hasatta ödeme avantajlarından yararlanırlar. İmece Kart başvurusu için: IMECE yazıp T.C. kimlik numaranızı, İL ve İLÇE bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi:
Maximum
Siz de %7’ye varan anında indirimli akaryakıtı aracınızdan inmeden almak isterseniz ücretsiz DoldurGeç uygulamamızı hemen indirin !
Türkiye İş Bankası ve LUKOIL işbirliği kapsamında, Maximum Mobil uygulaması içerisinde DoldurGeç deneyimi ile LUKOIL istasyonlarında araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alma kolaylığı sunuluyor. Günlük hayattaki farklı alışveriş deneyimlerinin tek bir uygulama içerisinde toplandığı mobil ödeme platformu Maximum Mobil kullanıcıları bu yeni işbirliği sayesinde LUKOIL istasyonlarında araçlarından inmeye gerek kalmadan DoldurGeç ile güvenli, hızlı ve temassız bir şekilde akaryakıt ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik kullanıcılar bu özelliği sadece İş Bankası kartları ile değil, uygulamaya kaydettikleri diğer tüm banka kartları ile de kullanabiliyor.