Anasayfa
LUKOIL ile YEMEKSEPETİ işbirliği sayesinde restoranlar daha kazançlı !
Türkiye akaryakıt sektöründe 500 ‘den fazla istasyonu ile yurt çapında faaliyet gösteren LUKOIL ile hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, birlikte yürüttükleri teknik alt yapı geliştirme çalışmalarının ardından, işbirliğini hayata geçirdiler.

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin iş ortağı restoranları desteklemek için oluşturduğu Yemeksepeti Nar Projesi kapsamında hazırlanan bu işbirliği ile, iş ortağı restoranları artık anlaşmalı LUKOIL istasyonlarından hazırlanan sisteme üye olduktan sonra indirimli akaryakıt alabilecekler. Hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanan online üyelik süreci sonrasında, Yemeksepeti iş ortağı restoranları , talep etmeleri halinde işletmelerine bağlı tüm araçları için LUKOIL ATS sistemi üzerinden anında gerçekleşen indirim yapısıyla akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Sistemin sağladığı indirim avantajının yanında birçok kolaylık da beraberinde sunuluyor. Ödeme alt yapısı kredi kartı ile gerçekleştirildiği için çok daha pratik. Ayrıca birden fazla kredi kartı tanımlanma opsiyonu ile işletmenin ödeme planlamasına kolaylık sağlanmış olunuyor. Sistemin bir diğer avantajı da, üye işyeri; hazırlanan rapor arayüzü ile üyeliğine kayıtlı her bir aracının akaryakıt tüketimini detaylı şekilde online takip edebilecek.

Yemek Sepeti, hizmet verdiği sektörler için hayata geçirdiği projelerine bu yeni işbirliğini de ekleyerek, işyerlerine destek vermeye devam edeceğinin bir kez daha altını çiziyor. LUKOIL’de benzer şekilde bireysel müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yükseltirken, bir yandan da kurumsal müşterilerine daha avantajlı olanaklar oluşturarak, akaryakıt ihtiyaçları konusunda en optimum çözümler sunmaya devam edeceğini belirtiyor.
Maximum
Siz de %7’ye varan anında indirimli akaryakıtı aracınızdan inmeden almak isterseniz ücretsiz DoldurGeç uygulamamızı hemen indirin !
Türkiye İş Bankası ve LUKOIL işbirliği kapsamında, Maximum Mobil uygulaması içerisinde DoldurGeç deneyimi ile LUKOIL istasyonlarında araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alma kolaylığı sunuluyor. Günlük hayattaki farklı alışveriş deneyimlerinin tek bir uygulama içerisinde toplandığı mobil ödeme platformu Maximum Mobil kullanıcıları bu yeni işbirliği sayesinde LUKOIL istasyonlarında araçlarından inmeye gerek kalmadan DoldurGeç ile güvenli, hızlı ve temassız bir şekilde akaryakıt ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik kullanıcılar bu özelliği sadece İş Bankası kartları ile değil, uygulamaya kaydettikleri diğer tüm banka kartları ile de kullanabiliyor.